kontakt pon - pt 9:00 - 17:00 / sob 9:00 - 14:00 58 346 60 18 58 346 60 18 km@km.info.pl
Pomoc

Faktury

1) Na każdy sprzedawany przez nas towar wystawiamy fakturę VAT.
 
2) Po otrzymaniu przez klienta faktury, w celu zmiany jej danych bardzo prosimy o wystawienie noty korygującej do faktury i przesłanie do nas. Klient przesyła do nas Oryginał i Kopię noty korygującej. Oryginał noty zostaję u nas, a Kopię podpisujemy i odsyłamy do klienta. Notę proszę przypiąć do obecnej faktury - to będzie świadczyło o zmianie danych. 
 
Wysyłki towarów
 
 
Po opłaceniu kwoty pobrania i powkitowania odbioru przesyłki klient jest bezwzględnie zobowiązany do sprawdzenia towaru w obecności kuriera. W przypadku stwierdzenia niezgodności oraz uszkodzeń spisywany jest protokół reklamacyjny, który należy przesłać do nas. W innym przypadku reklamacje nie będą przez nas rozpatrywane.

Bezpieczeństwo

Staramy się, aby Klient realizujący zakupy  na km.info.pl miał gwarancję bezpieczeństwa - zarówno w kwestii jakości towarów, jak i danych osobowych.
Wykorzystujemy najnowocześniejsze mechanizmy ochrony przekazywania i przechowywania danych osobowych, jakie są w tej chwili dostępne.

Paczki wysyłamy, jak tylko należność za zamówienie jest zaksięgowana na naszym koncie.

Sprzedajemy produkty wysokiej jakości.  Dokładamy starań o wysoką jakość opisów produktowych i udzielamy dokładnych informacji odnośnie naszej oferty.  

Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl